monty
monty
monty
 
Víta Vás Penzión Monty Ranch Štôla, rodinný penzión vo Vysokých Tatrách. Nachádza sa len 9 km od známeho lyžiarskeho strediska Štrbské pleso a 5 km od lyžiarskeho strediska Lopušná dolina.
Penzión Monty Ranch ponúka pohodlné ubytovanie v Tatrách a súkromie hosťom. Celková kapacita je 60 lôžok v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách. Pre ubytovanie s deťmi sú hosťom k dispozícii rodinné apartmány a ubytovanie pre deti na prístelkách, či v detských postieľkach.
 
V areáli penziónu sa nachádza fínska sauna s bazénom a možnosťou využitia služieb maséra, trampolína pre deti, detské ihrisko, pieskovisko, požičovňa bicyklov, altánok s grilom, volejbalové ihrisko. Ranch sa venuje chovu koní a zároveň ponúka možnosť zajazdiť si na niektorom z našich šiestich koní či využiť možnosť výuky jazdy na koni. V areáli chováme mnoho úžitkových a okrasných zvierat, čím máte možnosť bližšie zoznámiť vaše ratolesti s prírodou a jej členmi.
Monty ranch slúži pre rodinné či kolektívne rekreácie, detské tábory, školy v prírode, školské výlety, zabezpečujeme aj svadobné hostiny, rodinné oslavy, stretnutia priateľov a iné podujatia počas celého roka.
 
Izba 2+0
 
Pohodlná izba pre dve osoby. V izbe sa nachádza 1 x manželská posteľ, kúpeľňa s WC a sprchou. Izba je nefajčiarska.
Izba 2+2
 
Pohodlná izba pre štyri osoby. V izbe sa nachádza 1 x manželská posteľ a rozťahovací gauč (prístelka pre dve osoby), kúpeľňa s WC a sprchou. Izba je nefajčiarska.
Izba 3+0
 
Pohodlná izba pre tri osoby. V izbe sa nachádza 1 x manželská posteľ a 1 x jednolôžková posteľ,  kúpeľňa s WC a sprchou. Izba je nefajčiarska.
Izba 4+0 (mezonet)
 
Pohodlná izba pre štyri osoby. V izbe na poschodí sa nachádza manželská posteľ pre dve osoby, na prízemí 2 x jednolôžková posteľ, rozťahovací gauč, kúpeľňa s WC a sprchou. Izba je nefajčiarska.
Apartmán 7+0
 
Pohodlné ubytovanie pre 7 osôb. Vhodné pre rodiny s deťmi. Apartmány sa nachádzajú vo vedľajšej budove.
V apartmáne na poschodí sa nachádzajú 3 spálne (2 x spálňa s manželskou posteľou + 1 x jednolôžko a 1 x spálňa s 2 x jednolôžkovými posteľami), niektoré kúpeľne disponujú sprchou aj vaňou, WC, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom, TV – Sat, kuchyňa (dvojplatnička, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, kuchynské riady), jedálenský stôl.
Apartmány sú nefajčiarske.