Ponuka pre školy

 

Group of school children jumping isolated in white

 

DSC_0015_1

Monty ranch Vám ponúka pestrú a kvalitnú ponuku škôl v prírode, školských výletov pre stredné a základné školy podľa Vašich predstáv. Okolie ponúka nádherné prostredie, jedinečnosť tatranských štítov, krásu tatranských dolín, či vodopádov, unikátna atmosféra  vysokohorských chát. Ubytovanie sa nachádza v obci Štôla  len 9 km od Štrbského Plesa a 4 km od strediska Lučivná.Ranch sa venuje chovu koní a zároveň ponúka možnosť zajazdiť si na niektorom z našich šiestich koní či využiť možnosť výuky jazdy na koni. V areáli chováme mnoho úžitkových a okrasných zvierat, čím máte možnosť bližšie zoznámiť vaše ratolesti s prírodou a jej členmi.– Školské výletykruzko1-150x150_17Z penziónu je možné podnikať výlety na Spišský hrad, do Kežmarku, Levoče, Pienin, Slovenského raja a na kúpaliská AquaCity Poprad a Vrbov.

 

DSC_0152_1

 

Priamo v areáli nájdete:– jazda na koni– sauna– trampolína– úžitkové a okrasné zvieratká– pieskovisko– detské ihrisko– volejbalové ihrisko– šípky– billboard

– finská sauna s vonkajším bazénom

– krby priestory na grilovanie

– klzisko

– wifi pripojenie

Strava:Ponúkame Vám ubytovanie s plnou penziou (5 x denne) za cenu 17€ – 20 € deň, domáca kvalitná strava priamo v areáli Monty Ranch.Okolie:
– lyžovanie– snowboarding- turistika- bežkovanie- cykloturistika

 

Ku každej objednávke pristupujeme jednotlivo podľa požiadaviek hosťa, ceny je možné dohodnúť priamo s prevádzkou zariadenia:

 

Kontakt: Blažena Kicová  +421 915 961 553