Image

Hosťom ponúkame širokú škálu aktivít pre aktívny odpočinok. V lete môžete využiť vonkajší altánok s grilom na opekanie alebo grilovanie, zahrať si futbal, volejbal, deti majú k dispozícii pieskovisko, trampolínu a hojdačky. Na bicykloch môžete absolvovať niektorú z množstva cyklotrás. Okolie penziónu je stvorené pre turistiku a prechádzky na čerstvom vzduchu. Počas celého roka je možné užiť  si jazdu na koni. Ranch sa venuje chovu koní a zároveň ponúka možnosť zajazdiť si na niektorom z našich šiestich koní či využiť možnosť výuky jazdy na koni. V areáli chováme mnoho úžitkových a okrasných zvierat, čím máte možnosť bližšie zoznámiť vaše ratolesti s prírodou a jej členmi. V zime je nesmiernym zážitkom jazda na saniach. ako aj skijöring čo je jazda na lyžiach ťahaných koňom. Taktiež môžete vyraziť do niektorého z blízkych lyžiarskych stredísk.

 

Hubárčenie

Mushrooms cepes

Aj takúto štedrú hubársku nádielku môžete pri prechádzke tatranskou prírodou objaviť .

 

Tradičné jedlá

Bryndzove halusky. Potato dumplings with bryndza sheep cheese and bacon. Bryndzove halusky, traditional national slovak food.

Po pobyte v prírode Vám určite dobre padne pochutnať si na  tradičných slovenských jedlách, ktoré Vám ponúkame.

 

Potulky prírodou

forest waterfall and rocks covered with moss

Potulky prírodou sú balzamom pre telo aj dušu  návštevníkov. Počas horúcich letných prechádzok  je vynikajúcim osviežením lesný prameň alebo studnička z chladnou pramenitou vodou. Z penziónu je možné podnikať výlety na Spišský hrad, do Kežmarku, Levoče, Pienin, Slovenského raja a na kúpaliská AquaCity Poprad a Vrbov.

 

 

ŠKOLA V PRÍRODE A PRENÁJOM

Two boys go hiking with backpacks on a forest road bright sunny day

Monty ranch Vám ponúka pestrú a kvalitnú ponuku škôl v prírode, školských výletov pre stredné a základné školy podľa Vašich predstáv. Okolie ponúka nádherné prostredie, jedinečnosť tatranských štítov, krásu tatranských dolín, či vodopádov, unikátna atmosféra  vysokohorských chát. Ubytovanie sa nachádza v obci Štôla  len 9 km od Štrbského Plesa a 4 km od strediska Lučivná. Našou hlavnou prioritou je vytvárať vzťah mladých ľudí k prírode a zvieratám. Z toho dôvodu sme sa rozhodli prispieť svojou aktivitou a pomôcť školám a ponúknuť možnosť vytvárať tieto hodnoty vo forme školy v prírode.

Pre organizácie, ktoré sa zaoberajú letnými alebo skautskými tábormi, ponúkame k prenájmu naše priestory.

 

ZIMNÉ ŠPORTY

Male skier skiing at ski resort

Pri pobyte v našom penzióne počas zimných mesiacov sa Vám priam núkajú zimné športy a aktivity so snehom.

 

V AREÁLI NÁJDETE

 

– jazda na koni
– trampolína
– úžitkové a okrasné zvieratká
– pieskovisko
– detské ihrisko
– volejbalové a basketbalové ihrisko
– šípky
– billboard
– finská sauna
– krby priestory na grilovanie
– wifi pripojenie v hlavnej budove

 

STRAVA A OKOLIE

 

Ponúkame Vám ubytovanie s plnou penziou pre detské kolektívy (5 x denne) za cenu 18 € deň, domáca kvalitná strava priamo v areáli Monty Ranch.

Okolie:

– lyžovanie
– snowboarding
– turistika
– bežkovanie
– cykloturistika

 

REZERVÁCIE

 

Ku každej objednávke pristupujeme jednotlivo podľa požiadaviek hosťa, ceny je možné dohodnúť priamo s prevádzkou zariadenia:

 

Blažena Kicová
+421 915 961 553
montyranchstola@gmail.com
Penzión* Monty Ranch Štôla